ВЕРСИЯ

Комментарии свободны, но факты священны.

Скільки "трудоднів" коштує iPhone XS в Україні та світі – дослідження


Придбання нового смартфону останнього покоління iPhone XS на 64 Гб коштуватиме середньостатистичному українцю 136 повних робочих днів, свідчать статистичні дані компанії Picodi. У своєму дослідженні фахівці орієнтувалися на оприлюднені ціни новинок Apple й офіційні дані про середні зарплати жителів різних країн світу.

"Беручи до уваги середньостатистичні зарплати по країні, українцям потрібно 136 повних робочих днів, щоб заробити на новинку. За умови, що не треба витрачатися на одяг, харчування, ЖКГ та інші "дрібниці життя", — йдеться в дослідженні.

Найпростіше купити нову модель iPhone жителям найрозвиненіших країн Європи та ОАЕ. Для цього жителю Швейцарії знадобиться відпрацювати 5,1 дня, Люксембургу – неповних 7, Норвегії і Данії – трохи більше 7.

123

Громадянам Об’єднаних Арабських Еміратів доведеться "збирати" на новинку 7,6 дня, а жителям США — 8,4 дня. У Польщі, Словаччині, Литві, Латвії та Угорщини купити iPhone XS можна за 32-38 днів наполегливої праці. В Австрії, Німеччині, Фінляндії і Франції на це буде знадобиться близько 10,5 робочих днів, у Греції і Португалії – близько 27.

Найважче купити iPhone жителям Філіппін – їм доведеться працювати "без їжі і води" 156 днів. Поруч у рейтингу Пакистан і Казахстан – 88 і 86 днів відповідно.

Apple представила iPhone XS і iPhone XS Max 12 вересня. Нові смартфони оснащені безрамковим дисплеєм діагоналлю 5,8 та 6,5 дюйма і "найпотужнішим" процесором А12 Bionic. Головним нововведенням новинок стала наявність двох SIM-карт: однієї фізичної і eSIM. Для ринку Китаю буде створена модель iPhone XS Max із двома фізичними SIM-картами. DT.UA публікувало реакцію соціальних мереж на презентацію Apple.


Джерело статті: “https://dt.ua/TECHNOLOGIES/skilki-trudodniv-koshtuye-iphone-xs-v-ukrayini-ta-sviti-doslidzhennya-289375_.html”