ВЕРСИЯ

Комментарии свободны, но факты священны.

Лукашенко звинуватив Росію у варварстві проти Білорусі


Президент Білорусі Олександр Лукашенко звинуватив РФ в недобросовісній конкуренції. Він вважає, що Росія не виконує свої зобов’язання в рамках Євразійського економічного союзу (ЄАЕС) і веде себе по-варварськи, передає державне агентство "БелТА".

"У нас зараз важкий період — росіяни ведуть себе по-варварськи по відношенню до нас, публічно про це кажу", — сказав Лукашенко на заводі "Гомсільмаш". "Вони від нас вимагають чогось, ніби ми васали у них, а в рамках ЄАЕС, куди вони нас запросили, вони виконувати свої зобов’язання не хочуть. Ось вони і створюють неконкурентну ситуацію".

Він вважає, що Росія звинувачує США та інші країни Заходу в створенні "неконкурентної переваги", хоча при цьому сама створює такі умови для Білорусі.

Лукашенко додав, що буде обговорювати цю тему на зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним.

"Ми затиснуті з Заходу різними "класами-лексионами" і т. д., і ми затиснуті, на жаль, зі Сходу нашим старшим братом, який веде себе в конкуренції недобросовісно", — зазначив Лукашенко. "Вони "Ростсільмаш" свій всіляко підтримують, субсидують, порушуючи наші домовленості в Євразійському економічному союзі".

ЄАЕС — міжнародна організація регіональної економічної інтеграції. У ЄАЕС забезпечується свобода руху товарів, а також послуг, капіталу і робочої сили і проведення скоординованої, або єдиної узгодженої політики в галузях економіки. У ЄАЕС входять п’ять країн: Вірменія, Білорусь, Казахстан, Киргизстан і Росія.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/lukashenko-zvinuvativ-rosiyu-u-varvarstvi-proti-bilorusi-285317_.html”