ВЕРСИЯ

Комментарии свободны, но факты священны.

Трамп знову заявив про невдоволення РФ його перемогою на виборах


Президент Сполучених штатів Америки Дональд Трамп знову заявив про те, що Росія незадоволена його рішучою перемогою на виборах 2016 року, Трамп сказав про це на виступі перед своїми прихильниками в штаті Пенсільванія, передає Fox News.

Втім, за його ж словами, незважаючи на це невдоволення, він провів непогану зустріч в Гельсінкі з президентом РФ Володимиром Путіним і дуже добре з ним порозумівся".

"Ми добре порозумілися. Між іншим, це добре, а не погано, це дуже добре", – зазначив Трамп, додавши, що Росія "дуже незадоволена" його перемогою на виборах.

Президент США також у черговий раз розкритикував американські ЗМІ, які, на його думку, очікували від зустрічі з Путіним банального "боксерського поєдинку", а не "тонкої" дипломатії.

Раніше президент США Дональд Трамп висловив побоювання, що на наступних виборах Росія може спробувати вплинути на користь Демократичної партії.

У середині липня офіс спецпрокурора Роберта Мюллера розкрив схему злому для втручання у вибори в 2016 році.

13 липня Міністерство юстиції США висунула офіційні звинувачення 12 співробітникам військової розвідки Росії за втручання у вибори президента США в 2016 році. Російських спецслужбістів звинуватили у зломі електронної пошти керівництва Демократичної партії.

У ФБР заявили, що наполягатимуть на екстрадиції обвинувачених.

У Росії продовжують заперечувати втручання у вибори президента США.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/tramp-znovu-zayaviv-pro-nevdovolennya-rf-yogo-peremogoyu-na-viborah-284713_.html”