ВЕРСИЯ

Комментарии свободны, но факты священны.

Трамп заздалегідь знав про зустріч з росіянами, які передали компромат Кремля на Клінтон - CNN


Колишній адвокат президента США Дональда Трампа заявив, що глава Білого дому знав заздалегідь про зустріч в червні 2016 року, під час якої росіяни повинні були передати компромат на суперника по президентській гонці Хілларі Клінтон, повідомили ряд американських ЗМІ, в тому числі і CNN.

Зять Трампа Джаред Кушнер, син Дональд Трамп-молодший, і головний представник кампанії Пол Манафорт зустрілися в Trump Tower в Нью-Йорку 9 червня 2016 року з російським адвокатом Наталією Весельницькою, яка пропонувала інформацію від російського уряду.

Трамп, його син, його адвокати та інші посадові особи адміністрації неодноразово заявляли, що президент не знав про зустріч, допоки в липні 2017 року з’явилося повідомлення про це у пресі.

Згідно з повідомленнями CNN і NBC, колишній адвокат Трампа Майкл Коен, який посварився з президентом, стверджує, що був присутній в той момент, коли Дональд-молодший розповів батькові про пропозицію росіян зустрітися. Трамп погодився на таку зустріч.

Зустріч в Trump Tower була організована музичним промоутером Робом Голдстоуном. Він повідомив синові Трампа про наявність "офіційних документів та інформації, яка буде інкримінувати Хілларі відносини з Росією. І ця інформація буде дуже корисною" для Трампа.

Трампу-молодшому сподобалася ідея, проте з тих пір він заявляв, що ніякої змістовної інформації" не було запропоновано, і на зустрічі основну увагу було приділено проблемі усиновлення російських дітей.

Джерела CNN кажуть, що у Коена немає доказів, які могли б підтвердити цю інформацію.

Але як CNN, так і NBC повідомили однакову інформацію, посилаючись на анонімні джерела — Коен готовий розповісти про це спеціальному прокурору Роберту Мюллеру, який розслідує втручання Росії у президентські вибори 2016 року і можливу змову з кампанією Трампа.

Мюллер уже звинуватив 31 людину, в тому числі 12 співробітників ГРУ РФ, за злом комп’ютерних мереж Демократичної партії.

Коен був дуже лояльний Трампу, але зараз знаходиться під федеральним розслідуванням в Нью-Йорку за його ділові відносини.

Після цього витоку почали з’являтися повідомлення про те, що Коен може співпрацювати з федеральними прокурорами.

У середині липня офіс спецпрокурора Роберта Мюллера розкрив схему злому для втручання у вибори в 2016 році.

13 липня Мміністерство юстиції США висунула офіційні звинувачення 12 співробітникам військової розвідки Росії за втручання у вибори президента США в 2016 році. Російських спецслужбістів звинуватили у зломі електронної пошти керівництва Демократичної партії.

У ФБР заявили, що наполягатимуть на екстрадиції обвинувачених.

У Росії продовжують заперечувати втручання у вибори президента США.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/tramp-zazdalegid-znav-pro-zustrich-z-rosiyanami-yaki-peredali-kompromat-kremlya-na-klinton-cnn-284149_.html”