ВЕРСИЯ

Комментарии свободны, но факты священны.

Супрун оголосила набір медиків для стажування за кордоном

Супрун оголосила набір медиків для стажування за кордоном
Супрун оголосила набір медиків для стажування за кордоном

Ukrainian Medical Students’ Association анонсувало набір на стажування для медиків більш як у 40 країнах.

Про це в.о.міністра охорони здоров’я Уляна Супрун написала у себе на сторінці у Facebook.

"Сьогодні можливостей для навчання та вдосконалення знань, особливо для медиків, є досить багато. Ось, наприклад, Ukrainian Medical Students’ Association нещодавно анонсувало набір на стажування для медиків більш ніж в 40 (!) країнах світу", — зазначила Супрун.

Зокрема, за її словами, участь у стажуванні можуть взяти студенти 3-6 курсів та інтерни 1 року навчання на момент відбору (вересень-жовтень 2018).

Як зазначається на сторінці Ukrainian Medical Students’ Association, сажування відбудуться в період з квітня 2019 року до березня 2020 року включно.

Серед країн для стажування у 2019-2010 році: Болгарія, Боснія та Герцеговина, Бразилія, Гана, Греція, Грузія, Естонія, Єгипет, Ізраїль, Індія, Індонезія, Іспанія, Італія, Латвія, Литва, Македонія, Мальта, Мексика, Молдова, Німеччина та інші.

В основному наборі на професійні стажування можуть брати участь студенти лише тих університетів, які є SCOPE/SCORE активними, тобто організували хоча б одне стажування для іноземного студента у період з квітня 2018 по березень 2019 року. З переліком університетів можна ознайомитись безпосередньо в анкеті.

Для участі у відборі потрібно заповнити аплікаційну форму до 23.59 20 жовтня 2018 року. Всі заявки, отримані після дедлайну, не будуть розглянуті. Посилання на анкету: https://goo.gl/forms/upM8lEtZrrLbn4Dk1

Перед заповненням форми обов’язково ознайомтесь з вимогами до оформлення документів, які можна знайти за посиланням: https://goo.gl/BgiFFj


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/261636-suprun_ogolosila_nabir_medikiv_dlja_stahuvannja_za_kordonom”