ВЕРСИЯ

Комментарии свободны, но факты священны.

скільки ще будуть співати про якісь успіхи поліцейської "реформи"?

В Одесі оперативники Департаменту внутрішньої безпеки затримали трьох правоохоронців, які викрали $120 тисяч з автомобіля інкасаторів. Про це повідомив департамент внутрішньої безпеки Нацполіції.

Троє 29-річних правоохоронців – два старші слідчі та заступник начальника відділу слідчого управління одеської поліції, дізналися про групу осіб однієї з фірм, яка займається перевезенням грошових коштів в особливо великих розмірах на території Одеси. Відтак зловмисники спланували напад на інкасаторів і заволодіння грошима. Злочинний план напарники розпочали з «липової» заяви вигаданої особи про скоєне шахрайство. Начебто у «заявника» виманили грошові кошти особи, які пересувалися на автомобілі інкасаторів. За цими сфальсифікованими відомостями слідчі поліції розпочали кримінальне провадження, до якого приєднали складений ними ж протокол допиту «потерпілого». В «документі» зазначалося, що інкасатори займаються ще й продажем вогнепальної зброї. Сфабриковані матеріали один зі слідчих погодив з процесуальним керівником прокуратури Одеської області та отримав ухвалу на проведення обшуку автомобіля «зловмисників». Пізніше змовники із залученням бійців полку особливого призначення поліції Одеси зупинили зазначене авто на одній з вулиць, поклали на землю водія та пасажирів і провели обшук. Поки спецпризначенці професійно виконували свою задачу — вартували «небезпечних озброєних злочинців», за їхніми спинами слідчі поклали на заднє сидіння автомобіля сумку зі зброєю. Тож під час заходів під протокол було «виявлено і вилучено» магазин, споряджений патронами до автомата Калашникова, всього – 57 набоїв, а також пістолет «Зоракі» з 8 патронами. При цьому змовники викрали з автомобіля інкасаторів дві сумки зі 120 тисячами доларів США і поклали їх до своєї машини.


Еще нет комментариев.

Джерело статті: “http://ord-ua.com/2017/12/02/skilki-sche-budut-spivati-pro-yakis-uspihi-politsejskoyi-reformi/”

Сайт продается!

Цена: 500$

Обращатся : [email protected]


ТОП

103-летняя старушка с неожиданной резвостью прогнала воров напавших на ее дом Подельник экс-министра Пучкова по "Зимней вишне" заметает следы «Дело Дрыманова»: как СК тайно устроил встречу Шакро и Итальянца Защита экс-замглавы ФСИН считает, что его дело «сшили хуже ботинок из кожевенного спилка» Золотой туалет и остальные драгоценности: СМИ показали всю роскошь одного из самолетов Путина Томский губернатор ответил Михалкову на критику за продажу леса китайцам Сомнительная «Победа» Секретарю суда в Петербурге дали срок за отказ подписать протокол Бандитская пуля. Кто занимается подпольной хирургией Наглядный пример ненаглядной Кореи: 32 года за коррупцию