ВЕРСИЯ

Комментарии свободны, но факты священны.

Українцям показали, чим замінять табелі в школах: фото

У відомстві вже представили зразок Свідоцтва

У Міністерстві освіти та науки розробили нову модель для оцінки знань у перших класах
Як повідомляє прес-служба відомства, її (модель) вже направили у навчальні заклади.

«Модель ґрунтується на формувальному оцінці, що дозволяє оцінити насамперед процес, а не результат (тобто кількість помилок), а також просування кожного учня», — відзначають в Міністерстві.

У відомстві також представили зразок Свідоцтва, який повинен замінити табель — вчитель повинен оцінювати те, наскільки дитина активно працює на уроці, допитливий, добре співпрацює тощо.
«Завдання такої оцінки — розкрити потенціал кожної дитини, підтримати і надихнути на навчання далі», — зазначила Міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

Міністр додала, що в новій українській школі хочуть відмовитися від слова «табель».

«Бо значення слова табель — це відомість або список. А школа повинна надавати учневі і батькам розгорнуту характеристику про досягнення дитини, так як показано у зразку свідоцтва для 1-го класу», — сказала Лілія Гриневич.

Для розробки такого зразка оцінки створена робоча група, в яку увійшли вчителі пілотних шкіл і інші вчителі-практики, розробники нового стандарту початкової освіти та представники Академії педагогічних наук.

"Знай.uа" нагадує, вже в цьому місяці для українських школярів пролунає останній дзвоник, а деяких чекає випускний. Скільки ж коштує організація свята – від самої урочистої лінійки і до вбрання?

Традиційний танець 11-класників для більшості батьків обійдеться в кругленьку суму. Щоб гідно виглядати в такий важливий день, вони наймають хореографа. Кожен раз потрібно сплатити як мінімум 150 і більше гривень за одне заняття. У моду ввійшло купувати однакові спідниці для вальсу дівчатам – в середньому, ще додатково 400-500 гривень і балетки також не завадять.

Стрічка з написом "Випускник 2018" зараз коштує від 50 гривень, а послуги фотографа і оператора залежать від кількості годин, які він буде працювати на святі.

Також для останнього дзвінка названі точні дати.


Джерело статті: “https://znaj.ua/events/ukrayincyam-pokazaly-chym-zaminyat-tabelya-v-shkolah-foto”