ВЕРСИЯ

Комментарии свободны, но факты священны.

Назвали попередню причину масового отруєння дітей у Миколаєві


Правоохоронці проводять перевірку за фактом отруєння школярів у Миколаєві , за попередньою інформацією причиною отруєння є газ.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Миколаївської області, пише НАРОДНА ПРАВДА.

“Сьогодні, 21 травня, близько 11:20 до поліції надійшло повідомлення про те, що в одній з миколаївських шкіл діти масово поскаржились на погане самопочуття. Зі школи евакуйовані близько 400 учнів. Станом на 12:30 36 дітей звернулись по допомогу до лікарів із ознаками отруєння, попередньо – газом, усіх госпіталізовано. Зараз школярам надається невідкладна медична допомога”, – йдеться у повідомленні.

На місці події працюють співробітники Заводського відділу поліції, слідчого Управління, патрульні поліцейські, рятувальники, медики та інші служби.

Інформація за вказаним фактом внесена до журналу Єдиного обліку. Причини погіршення стану здоров’я у дітей та інші обставини події встановлюються.


Нагадаймо, 8 травня під час лінійки в черкаській школі №8 багатьом дітям стало зле. Спочатку повідомлялося про декількох постраждалих, пізніше цифра зросла до 42. Всього постраждало 94 особи.

Також повідомлялося, що в загальноосвітній школі №5, що у Павлограді на Дніпропетровщині, розпилили невідому речовину. Більше 600 учнів і вчителів вивели з будівлі.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/05/21/nazvaly-poperednyu-prychynu-masovogo-otruyennya-ditej-u-mykolayevi/”