«Укроборонпром» та Пашинський засудять журналістів за публікацію про корупцію в оборонці Избранное

16.04.2018 22:42
shadow
«Укроборонпром» та Пашинський засудять журналістів за публікацію про корупцію в оборонці
«Укроборонпром» та Пашинський засудять журналістів за публікацію про корупцію в оборонці

У державному концерні «Укроборонпром» вирішили звернутися до суду через публікацію матеріалу видання «Новое время» про схеми, які використовують посадовці в оборонній сфері.

Про це повідомляється на сайті «Укроборонпрому».

«Вважаємо публікацію „Новое Время“ диверсією проти обороноздатності держави. Вона завдає репутаційних збитків Концерну і нашим міжнародним партнерам.

Тому прийнято рішення у судовому порядку захистити інтереси Концерну. Впевнені, що суд встановить істину», — йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що журналісти видання «Новое время» заявили про те, що голова комітету з нацбезпеки та оборони Сергій Пашинський погрожував редколективу після журналістського розслідування про його причетність до корупційних схем в оборонній промисловості.

В НСЖУ заявили, що вимушені звертатися до міжнародних партнерів по допомогу з цього приводу, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Комітет Верховної Ради з питань нацбезпеки та оборони розгляне факти можливої корупції при закупівлі військової техніки та обладнання, які були описані журналістами, через що виник скандал з нардепом Сергієм Пашинським.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/232617-ukroboronprom_ta_pashinsjkij_zasudjatj_hurnalistiv_za_publikatsiju_pro_koruptsiju_v_oborontsi”

Оставить комментарий