ВЕРСИЯ

Комментарии свободны, но факты священны.

Киян попередили про відключення води протягом двох тижнів в одному із районів


Вже з вівторка, 17 квітня й до кінця поточного місяця у Солом’янському районі столиці відключать гаряче водопостачання через гідравлічні випробування тепломереж.

Два тижні без гарячої води будуть мешканці вулиць Митрополита Василя Липківського, Стадіонна, Патріарха Мстислава Скрипника, Кудряшова, Механізаторів, Солом’янська, Курська, Єреванська, Фучика, Уманська, Петра Ніщинського, Богданівська, Шовкуненка, Волгоградська, Вадима Гетьмана, Преображенська, Златопільська, Андрія Головка, Городня, Виборзька, Миколи Голего, Тетяни Яблонської, Металістів, Академіка Янгеля, Борщагівська, Гарматна, Докучаївська, а також Чоколівський бульвар, проспекти Повітрофлотський, Лобановського та Перемоги, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на повідомлення Солом’янської РДА.

У райдержадміністрації додатково зазначили, що терміни відновлення гарячого водопостачання залежать від кількості та масштабу ремонтів майбутніх пошкоджень тепломереж, які обслуговують будинок.

Окремо підкреслили, що під час випробувань плата за теплову енергію для потреб гарячого водопостачання не нараховуватиметься.

Нагадаймо, 19 серпня минулого року, під час будівельних робіт в Одесі на вулиці Таїрова, з однієї з труб почав бити фонтан брудної води, який сягав 12 метрів у висоту. Потужний струмінь води утворився внаслідок пошкодження труби, в якій вода знаходилася під високим тиском.

Раніше у Голосіївському районі столиці стався масштабний прорив труби, через що потрощилися автівки та зруйновано будинок.

Ми також повідомляли, що в Києві автомобіль провалився під асфальт через прорив труби в Солом’янському районі. Поліція прибула на місце тільки через півтори години, як стверджують свідки.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/04/16/kyyan-poperedyly-pro-vidklyuchennya-vody-protyagom-dvoh-tyzhniv-v-odnomu-iz-rajoniv/”