ВЕРСИЯ

Комментарии свободны, но факты священны.

Помер актор-зірка культового фільму “Суцільнометалева оболонка”


На 75-му році життя помер легендарний американський актор Рональд Лі Ермей.

Про це в Twitter написав його менеджер Білл Роджін, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

“З великим сумом повідомляю вам, що Лі Ермей помер цього ранку від ускладнень після пневмонії. Нам всім буде сильно його не вистачати”, – написав Білл Роджін.

Statement from R. Lee Ermey’s long time manager, Bill Rogin:

It is with deep sadness that I regret to inform you all that R. Lee Ermey (“The Gunny”) passed away this morning from complications of pneumonia. He will be greatly missed by all of us.

Semper Fi, Gunny. Godspeed. pic.twitter.com/vf4O78JKmb

— R. Lee Ermey (@RLeeErmey) 15 апреля 2018 г.

Популярність прийшла до Лі Ермею після ролі сержанта Хартмана в фільмі “Суцільнометалева оболонка”. За цю роль він був номінований на “Золотий глобус” в категорії “Краща роль другого плану”.

Всього фільмографія актора налічує близько 60 стрічок: в одних він знявся, інші – озвучив. До початку акторської кар’єри Рональд Лі Ермей був інструктором зі стройової підготовки корпусу морської піхоти США. Він брав участь у В’єтнамської війні і був комісований після кількох поранень.

Нагадаймо, 12 березня на 43-му році життя помер відомий український журналіст і ведучий Олесь Терещенко. Ведучий довгий час боровся з раком.

Нагадаємо також, в ніч на 16 серпня минулого року відомий актор Володимир Толоконніков, який останні роки жив та працював у Казахстані, помер на 75-му році життя у Москві.

Ми також писали, що 23 травня у віці 89 років пішов з життя британський актор Роджер Мур, відомий за роллю Джеймса Бонда.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/04/16/pomer-aktor-zirka-kultovogo-filmu-sutsilnometaleva-obolonka/”