ВЕРСИЯ

Комментарии свободны, но факты священны.

Бузова, не пой: цей кліп оцінять мільйони

Хтось повинен був сказати про наболіле
Неймовірно велика і талановита Ольга Бузова, чиї пісні не сходять з верхівок хіт-парадів, навчила дівчат відкривати світ інших чоловіків, прокидатися під звуки поцілунків, розповіла, що таке чоловік-Wi-Fi. Напевно, Оля впевнена, що мережа в захваті від високоінтелектуальної творчості, а тому старається з потрійним завзяттям, записуючи хіт за хітом. Але знайшлася в мережі панянка, яка присвятила великій артистці кліп, висловивши нарешті все, що давно хотіли озвучити мільйони користувачів.На просторах YouTube з’явився дивовижний ролик під назвою "Бузова, не пой". Чому їй не потрібно цього робити, розповіла відома російська блогерша Наташа Краснова, яка виступає в кліпі в образі Black Russian Mama.

До слова, запис зібрав майже 2 мільйони переглядів і сотні позитивних відгуків. Що викликало бурхливе захоплення, давайте дивитися разом.

Увага! Відео містить нецензурну лексику 18+


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що не менш скандальний російський композитор і співак Юрій Лоза розніс в пух і прах ведучу і співачку Ольгу Бузову. Він заявив, що всі ідеї, висунуті дівчиною, належать її піарникам. Ольга Бузова в останні роки намагається з усіх сил закріпитися на телебаченні і не сходити з перших шпальт новин будь-якими способами. Вона постійно анонсує створення нових різноманітних проектів. Причому в абсолютно різних сферах і періодично влаштовує істерики, щоб про неї не забували ні на секунду.

Ми також писали про те, скандально відома екс-дружина футболіста Дмитра Тарасова і колишня учасниця безсмертного "Дому-2", а нині вельми популярна співачка, ведуча і Instagram-діва Ольга Бузова показалася шанувальникам в одязі, який вони ж їй і піднесли. Оля продемонструвала, як це все добро виглядає на ній, і виклала відповідний відеоролик в соціальні мережі, бажаючи порадувати підписників.Джерело статті: “https://znaj.ua/popcorn/buzova-ne-poj-cej-klip-ocinyat-miljony”