ВЕРСИЯ

Комментарии свободны, но факты священны.

Хід конем: Савченко анонсувала брифінг в СБУ

Луценко погрожує Савченко арештом у разі неявки на допит
Позафракційний народний депутат Надія Савченко анонсувала проведення завтра, 15 березня, брифінгу в управлінні СБУ, де її чекають на допит.

Сьогодні генпрокурор повідомив, що внесе до Верховної Ради подання на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт Савченко у разі її неявки на допит до СБУ.

Зі свого боку Савченко анонсувала проведення завтра брифінгу в Києві. Про це йдеться у повідомленні прес-служби на сторінці депутатки у Facebook.

"15.03.2018 року о 10.30 відбудеться брифінг голови ПП "Громадсько-політична платформа Надії Савченко", народного депутата Надії Савченко. Адреса проведення: м. Київ, пров. Аскольдів, 3а", — йдеться у пості.

Як повідомляв портал "Знай.ua", 12 березня генпрокурор Юрій Луценко заявив, що Савченко викликають 13 березня до СБУ на допит у справі керівника центру звільнення полонених "Офіцерський корпус" Володимира Рубана, затриманого на Донеччині при спробі ввезти з окупованої території арсенал зброї.

Пізніше Савченко опублікувала у Facebook фотокопію листа на ім’я голови СБУ Василя Грицака з обіцянкою прибути на допит в разі особистого оповіщення.

Відразу після цього Савченко виїхала з України. Вона нібито вилетіла в ПАРЄ, а виклик, за словами її прес-секретаря, нардепка не отримувала.

Савченко повідомила, що з 12 по 16 березня перебуває "із запланованою поїздкою до Європарламенту в Страсбурзі, де проходять парламентські сесії ЄС".

"Про зазначений виїзд я надала офіційне повідомлення в перший відділ апарату Верховної Ради України, у встановлений законом спосіб", — заявила Савченко.

У свою чергу прес-секретар голови ВР Андрія Парубія повідомив, що Савченко в нинішньому році жодного разу не зверталася до голови Верховної Ради і Парубій не підписував розпорядження про закордонне відрядженні позафракційного народного депутата.

Сьогодні, 14 березня, Луценко повідомив, що внесе до Верховної Ради подання на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт Савченко у разі її неявки 15 березня на допит до СБУ.

В той же час у Комітеті з нацбезпеки також придумали покарання для Савченко. Позафракційну нардепку парламенту Надію Савченко хочуть виключити з Комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки і оборони та позбавити її звання Героя України.Джерело статті: “https://znaj.ua/politics/hid-konem-savchenko-anonsuvala-bryfing-v-sbu”