ВЕРСИЯ

Комментарии свободны, но факты священны.

Еротичний гороскоп 14 березня: приготуйтеся до спекотної ночі

Інтимні ласки можуть підняти життєвий тонус вашому партнерові
Пропонуємо дізнатися, що говорять зірки в середу, 14 березня. Отже, читайте еротичний гороскоп знаків Зодіаку на сьогодні в нашій статті.

ОВЕН

Овни можуть сьогодні «запалити» по повній програмі, але тільки за однієї умови — якщо у них виявиться досить глядачів. Їм мало одного партнера, і задовольнятися єдиним блюдом в інтимному меню вони теж не готові. Правда, можуть погодитися на відеокамеру в якості повноцінного «третього учасника...»

ТЕЛЕЦЬ

У цей день ваші інтимні ласки можуть значною мірою підняти життєвий тонус вашому партнерові. І це не кажучи вже про кардинальне виправлення його настрою — без якого б то не було психологічного впливу! Перед вами безліч можливостей — користуйтеся!

БЛИЗНЮКИ

Якщо вечорами вам продовжує телефонувати пара-трійка ваших колишніх партнерів, сьогодні найкращий день для того, щоб з ними назавжди розпрощатися. Якщо ви дійсно цього хочете і не боїтеся в один день залишитися в повній самоті, без можливості задовольнити свої сексуальні потреби.

РАК

Раки шукають сьогодні куточок позатишніше, щоб там (в тісноті та не в образі) дати волю своїм еротичним фантазіям. Якщо у вас є на прикметі комора або шафа, або, на крайній випадок, глибока ніша в коридорі, то спробуйте зайнятися коханням там. Звичайно ж, в положенні стоячи — хоча якщо в комірчині є полки...

ЛЕВ

Постарайтеся не надто показувати вашу зацікавленість у вподобаному людині. Сьогодні уявна невинність укупі з напускною скромністю працюватимуть куди краще відкритості і готовності продемонструвати свою пристрасть.

ДІВА

Ніщо так не сприяє сексуальній активності як спільне валяння дурня. Дивно, але чомусь багато хто нехтує таким простим правилом, але ви ж не всі, так що обов’язково їм скористайтеся. Так що, навіть якщо до сексу справа так і не дійде, то хоча б час проведете весело.

ТЕРЕЗИ

Подаруйте собі сьогодні нестриманість і відвертість — вам можна все, в тому числі і те, чого раніше не можна було. Адюльтери, специфічний секс, покупка навороченного вібратора, спокушання чоловіка подруги — чому ні? А якщо ви в підсумку ще й виявите, що все це вам настільки благополучно приснилося...

СКОРПІОН

Сьогодні прийшов час перевірити вашу силу волі. Заради того, щоб мати можливість опинитися в ваших обіймах, хтось буде на багато готовий, але почне він із розмов. Так що запасайтеся вилками локшину з вух знімати, з іншого боку, якщо розмова складеться то, може, варто і погодитися.

СТРІЛЕЦЬ

Можливо, сьогодні вам доведеться зіграти роль вчителя, так як ваш партнер виявиться недосвідченим, або просто скутим. Але не губіться, і розкрийте всю красу сексуального життя для новачка. Якщо все пройде вдало, то ви назавжди залишитеся в його пам’яті як безумовний ас сексу.

КОЗЕРІГ

Сьогодні зірки не рекомендують вам звертати увагу на думку вашого партнера і тим більше людей, які знають і відчувають вас ще менше і слабше, ніж він. Постарайтеся зберегти вашу самобутність, яскравість і індивідуальність — і тоді ваш секс буде приголомшливим.

ВОДОЛІЙ

Сьогодні про близькість з вами може почати мріяти якийсь представник протилежної статі, що цілком може збудити в вас відповідні бажання. Однак крім них в вас, безсумнівно, прокинеться і бажання бути відповідальним за своє і не тільки здоров’я, яке з еротичними бажаннями майже не поєднується.

РИБИ

Зірки прихильні сьогодні Рибам, розпалюючи пристрасть в них самих і в їх супутниках життя, а отже, обіцяючи дуже насичену еротичну програму. Якщо ж ви до того ж злегка присмачите її молоком і медом, то солодше вашого нинішнього сполучення нічого не знайдете...

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що приготували на цей тиждень зірки в еротичному гороскопі.Джерело статті: “https://znaj.ua/popcorn/erotychnyj-goroskop-14-bereznya-prygotujtesya-do-spekotnoyi-nochi”