ВЕРСИЯ

Комментарии свободны, но факты священны.

Трампу нічого не лишається, як просити старих республіканських яструбів, як Помпео, поскубати задерикуватого кремлівського півня

Призначення Помпео – ще одна ознака зміщення зовнішньої політики США у бік твердої лінії, зокрема і щодо Росії. Якщо Тіллерсон до призначення секретарем Держдепу мав у біографії бізнес та орден від Путіна, що, за задумом Трампа, мало допомогти йому в умінні домовлятися зі світовими фріками, то Помпео має в біографії військову службу, міцні республіканські корені і антиросійські звинувачення в якості керівника ЦРУ.


Не виключено, що теракт проти Скрипаля став останньою краплею в розумінні того, що досвіду в бізнесі явно мало для того, аби втихомирювати геополітичних фріків, і тому нічого не лишається, як просити старих республіканських яструбів поскубати задеркуватого кремлівського півня.


Джерело: Sergiy Taran / Facebook


Опубліковано з особистого дозволу автора


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/blogs/taran/trampu-nichogo-ne-zalishajetsja-jak-prositi-starih-respublikanskih-jastrubiv-jak-pompeo-poshchipati-zadiristogo-kremlivskogo-pivnja-236262.html”