ВЕРСИЯ

Комментарии свободны, но факты священны.

У Нью-Йорку через похолодання і снігопади оголосили надзвичайний стан

У Нью-Йорку через похолодання і снігопади оголосили надзвичайний стан
У Нью-Йорку через похолодання і снігопади оголосили надзвичайний стан

Губернатор Нью-Йорка Ендрю Куомо оголосив надзвичайний стан для південної частини штату у зв’язку з сильним снігопадом і попередив жителів про погіршення погодних умов.

"Я оголошую режим надзвичайного стану на Лонг-Айленді, у Уэстчестере і Нью-Йорку в зв’язку з екстремальними погодними умовами", — йдеться в повідомленні губернатора.

Місцева влада звертається до жителів з рекомендацією не залишати свої будинки, а також користуватися особистими автомобілями та громадським транспортом тільки в разі крайньої необхідності.

Мер Нью-Йорка Білл Де Блазіо також оголосив надзвичайний стан у місті. "Сніг випадає на рівні 2,5-5 см на годину. Всього, за нашими оцінками, випаде від 15 до 25 см, але в деяких місцях до вечора, коли снігопад припиниться, може набратися і більше", — написав він у "Твіттері".

"У ці вихідні ми станемо свідками небезпечно низьких температур. Залишайтеся в приміщенні стільки, скільки зможете. Перевірте літніх членів родини, сусідів і людей з підвищеним ризиком для здоров’я. Тримайте домашніх тварин у приміщенні," — просить громадян мер

Як повідомляють американські ЗМІ, слідом за аеропортом імені Джона Кеннеді припинила роботу інша повітряна гавань Нью-Йорка, — аеропорт Ла Гуардія. У Нью-Йорку до вечора, за прогнозами синоптиків, похолодає до мінус 12 градусів.

На вулиці виведено понад 1,5 тисячі одиниць снігоприбиральної техніки, але дороги замітає снігом. Заняття в школах скасовано.

Як повідомляли Українські Новини, вперше за тридцять років у Флориді випав сніг.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/213392-u_njju-jorku_cherez_poholodannja_i_snigopadi_ogolosili_nadzvichajnij_stan”